Samsung TU55M80H AUXXC hos Kungstv.se
Samsung TU55M80H AUXXC
NY! 55" 4K Mini LED, One UI Tizen WiFi Smart-Tv, Bluetooth, Art Gallery, Ai-Processor , Motion Xcelerator.
Lägg i varukorgen
Mer produktinformation
Finns på centrallager (Normal leveranstid 2-7 dagar)
Garanti i 24 månader
NYHET!! Samsung tv i 55" storlek - är en prisvärd MiniLED-TV som kombinerar kraftfull prestanda snabb i rörelser vid Sport,Film, ger en fantastisk bild och smarta funktioner i ett snyggt paket.  AI-driven bild processor generation 2 som är snabbare än tidigare för att leverera bäst bild i realtid vid olika situationer, samsung Tizen trådlösa wifi smart-tv med olika appar, levererar den en helhetskänsla som är svår att slå. One Remote bluetooth fjärrkontroll
Mini LED för tydligare bild
Jämnare rörelser med Motion Xcelerator 144Hz
Trött på ryckiga bilder vid sport och action? Motion Xcelerator analyserar och kompenserar automatiskt för rörelser mellan bildrutorna, vilket ger en jämnare bild. Perfekt när du tittar på snabba scener, spelar spel eller streamar matcher i realtid. Native 100 Hz/144 hz VRR
AI som gör jobbet åt dig
Bättre färger och kontrast
Allt innehåll du gillar – på ett ställe
Smart och säker uppkoppling
Snygg med Metal Stream Design
Uppdaterad och snabbare One UI Tizen WiFi Smart-Tv
Kompatibel med Google Assistans för röststyrningsfunktioner.
Uppdaterad ljud teknik
Vision AI – smart hjälp direkt på skärmen
Generative Wallpaper - bakrundsbilder
Optimerad för gaming
Med upp till 144 Hz uppdateringsfrekvens och FreeSync får du en jämn och responsiv spelupplevelse. Med HDMI 2.1 kan du köra 4K i hög uppdateringsfrekvens från konsoler som PS5 och Xbox Series X.AI Gaming Optimizer anpassar dessutom bildinställningarna efter spelet automatiskt.
Optimerad för sport
Lång livslängd med uppdateringar
Tv-Mottagare inbyggda
Mer Data hittar du under fliken Specifikationer.
Modell TU55M80H AUXXC
Varumärke
Jämför produkt
Tv Specifikationer
Tv Skärm Storlek
55 tum
Bildskärms typ
Mini LED
Bild Skärm upplösning
4K-UHD 3840x2160 Pixels
Synvinkel
178 grader
Bildprocessor
NQ4 A.I generation 2 Processor
Rörelse Teknik
Motion Xcelerator 144 Hz VRR (100 Hz Native) 240 Hz DLG